default_mobilelogo
Rodinné portréty sú nádhernou pamiatkou

Rodinné portéty sú nádhernou pamiatkou a znovu prichádza doba, kedy si ľudia dávajú zhotoviť rodinný portrét v ateliéri.
Ak si to želáte, vaše vzácne rodinné udalosti prídeme nafotiť aj k vám domov.

Potrebujete fotografie na Vašu webovú stránku, do životopisu, PR článku, výročnej správy, propagačných materiálov alebo na FB? Nezmierili ste sa s tým, že na preukazoch mávate nevhodné fotografie? Príďte sa odfotiť k nám do ateliéru. Presvedčíme Vás, že aj takáto fotografia môže vyzerať reprezentačne a zaujímavo.

fotograf košice

Fotografovanie detí v ateliéri je vždy veľká zábava, nikdy neviete, čo vás čaká. Vyžaduje si to veľa času. Nie vždy majú deti svoj deň a tak sa niekedy stane, že sa fotenie presunie :-) Ale výsledok rozhodne stojí za to.

Tehotné mamičky sú zosobnením krásy a nehy. Fotografie z tohto obdobia sú jedinečné a neopakovateľné.

fotograf košice

Zvečníme všetko, čo sa týka maturít. Fotografujeme aj stužkové slávnosti.
Fotografie na maturitné oznámenia a tablá fotíme v ateliéri - v kľude, s individuálnym prístupom ku každému.

Prvé sväté prijímanie Vášho dieťaťa je výnimočný deň, s výnimočnou atmosférou pre celú Vašu rodinu. Táto nie každodenná udalosť si zaslúži aj krásnu pamiatku vo forme fotografií. Fotografujeme v ateliéri, exteriéri aj v kostole. Ak si želáte, zhotovíme Vám album z celého priebehu tohto slávnostného dňa.

Zhotovíme booky pre ponuku do agentúr. Fotografuje sa v ateliéri aj v exteriéri. Booky nefotografujeme iba pre budúce modelky, veľa dievčat a žien si dá zhotoviť fotografie pre svoju vlastnú potrebu.

fotograf Košice ateliér

V dnešnej dobe je pes pre mnohých doslova člen rodiny. Viem, o čom hovorím, sám ich mám doma piatich. Psy náš život nielen spríjemňujú, ale aj obohacujú. Vďaka ním človek nájde nové hobby, ktoré vie prerásť až do vášne a často sa stane zmyslom života.

Z vlastnej skúsenosti viem, ako veľmi poteší pekná fotografia zo športového podujatia, či výstavy. Ponúkam Vám fotografovanie Vašich psov (ale aj iných domácich kamarátov) na vysokej úrovni v ateliéri aj v exteriéri (aj za použitia prenosnej štúdiovej techniky).

fotograf košice

Máte vlastné nápady a predstavy, ale neviete ich zrealizovať? U nás nie je nič nemožné. Sme tu pre Vás s našou technikou a vybavením.